انجمن‌
درود به شما کاربر گرامی
شما عضو انجمن نيستيد! برای دسترسی به تمام امکانات انجمن عضو شويد! عضويت شما در انجمن کمتر از يک دقيقه زمان خواهد برد

پس از عضو شدن، شما می‌توانید در این انجمن فعالیت کنید


 
الرئيسيةمكتبة الصورپرسشهاي متداولجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود

شاطر | 
 

 آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Amir_click
ناظر انجمن
ناظر انجمن
avatar

شمار پست‌ها : 2058
اعتبار : 191
تاریخ پیوستن : 2012-02-22
سن : 25
ایمیل : Amir_Alone90@yahoo.com
ذكر

پستعنوان: آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا   29/4/2012, 04:50

آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا

تستی که در زیر ملاحظه مینمایید یکی از بین المللی ترین تست های روانشناسی در 2 سال اخیر بوده که در بسیاری از کشورها از جمله امریکا و کانادا با استقبال ویژه ای مواجه شده است ...

اگـر مـایـلید اطلاعات بیشتری درباره شخصیت خودتان و خصوصیاتی که باعث مـی*شوند دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، پیدا کنید به تست زیر با دقت و در کمال صداقت پاسخ دهید.

1- فرض کنید شما مشخصه صورت کسی هستید، کدام قسمت از صورت او هستید؟

الف: چین و چروک

ب: لکه

ج: خال زیبایی

د: کک و مک

هــ : لبخند2- دوست دارید چه نوع پرنده*ای باشید؟

الف: شباهنگ

ب: جغد

ج: عقاب

د: فلامینگو

هــ : پنگوئن3- کدام یک از آلات موسیقی را دوست دارید؟

الف: پیانو

ب: ویولن

ج: سازدهنی

د: گیتار

هــ : دف4- کدام یک از برنامه*های تلویزیونی برای شما جالب*تر است؟

الف: اخبار و برنامه*های مستند

ب: فیلم*های درام و زندگینامه

ج: هیجانی و پلیسی

د: عشقی و ماجرایی

هــ : کمدی و کارتون5- کدام یک از بازی های شهر بازی را بیشتر دوست دارید؟

الف: ترن*های هوایی سریع*السیر

ب: قطار یا قایق

ج: نمایش و اجرای کمدی

د: چرخ و فلک و وسایلی که سریع می*چرخند

هــ : هیچ کدام، من از شهربازی متنفرم6- آیـا شـمـا بـه اشـتـبـاهـات خـودتـان می*خندید؟

الف: هرگز

ب: بندرت

ج: برخی مواقع

د: معمولا

هــ : همیشه7- اگـر دوسـت شـمـا سـر بـه سرتان گذاشت، چه عکس*العملی نشان می*دهید؟

الف: عصبانی می*شوید

ب: ناراحت می*شوید

ج: برایتان جالب است

د: تلافی می*کنید

هــ : چندین برابر تلافی می*کنید8- اولین چیزی که صبح موقع بیدار شدن به فکرتان خطور می*کند، چیست؟

الف: کار یا تحصیل

ب: مشکلات زندگی

ج: صبحانه

د: روزی که در پیش دارید

هــ : کاری که تا شب انجام خواهید داد9- در زندگیتان چه شعاری دارید؟

الف: وقت طلاست

ب: سحرخیز باش تا کامروا باشی

ج: آنچه برای خود می*پسندی، برای دیگران هم بپسند

د: زندگی کن و به دیگران هم اجازه زندگی کردن بده

هــ : بی*خیال باش، هرچه باداباد10- آیا به حیوانات علاقه*مندید؟

الف: اصلا

ب: تعداد کمی از حیوانات

ج: برخی از حیوانات

د: بیشتر حیوانات

هــ : تمام حیوانات11- شما لبخند می*زنید؟

الف: هرگز

ب: بندرت

ج: گاهی اوقات

د: اغلب

هــ : آنقدر زیاد که برخی فکر می*کنند دیوانه هستم12- نظر دیگران راجع به شما اغلب کدام مورد است؟

الف: بی*رحم

ب: سرد و بی*احساس

ج: زیبا

د: دوست*داشتنی

هــ : خوشگذران13- شما احساس عشق و قدردانی خود را نشان می*دهید؟

الف: هرگز

ب: بندرت

ج: گاهی

د: اغلب

هــ : حداکثر تا جایی که امکان دارد14- شما اعتقاد دارید که برای شاداب بودن باید ساعاتی از روز را منحصرا صرف خودتان کنید؟

الف: اصلا

ب: احتمالا نه

ج: گاهی

د: بله

هــ : البته، تا جایی که امکان دارد به خودتان می*رسید15- آیا زندگی شما با برنامه*ریزی پیش می*رود؟

الف: مــن حـتــی در تـعـطـیــلات هــم برنامه*ریزی می*کنم

ب: همیشه برنامه*ریزی می*کنم

ج: بستگی به روز هفته دارد

د: در صورت امکان اجازه می*دهم که خودش پیش آید

هــ : همیشه بدون برنامه*ریزی روزها را طی می*کنمحال امتیازات گزینه*هایی را که انتخاب کرده*اید را به ترتیب زیر جمع کنید.گزینه الف 1 امتیارگزینه ب 2 امتیازگزینه ج 3 امتیازگزینه د 4 امتیازگزینه هـ 5 امتیازسپس امتیازات بدست آمده از 15 سوال تست را مطابق با متن*های زیر مقایسه کنید.

:: اگر امتیاز شما بین یک تا 20 باشد:بدین معنی است که شما سوسن سفید هستید. مردم شما را به خاطر پشتکارتان، از جــــان و دل مــــایــــه گــــذاشــتــــن*تــــان و مـوفـقـیـت*هـایـتـان تقدیر می*کنند. اهداف مشخصی دارید و فکرتان بر کارتان متمرکز است. احتمالا فرزند اول خانواده هستید. احساستان را بسختی ابراز می*کنید. یکی از مهم*ترین نگرانی*های شما این است که چگونه در برابر افراد مختلف ظاهر شوید. اندیشه*هایتان کمی متمایل به بدبینی است.ظاهرا دارای اعتماد به نفس کافی هستید ولی در باطن گاهی به خود اعتماد ندارید. قادر هستید که هدفی تعیین کنید و به آن برسید. بعضی مواقع دنیا را با دیدی باریک*بین می*نگرید. احساس می*کنید که وقت کمی برای رسیدن به آرزوهایتان دارید. مواظب باشید جدی بودنتان شما را از دنیای اطراف دور نکند. خونسرد باشید و از زندگیتان لذت ببرید. کارهایی انجام دهید کـه از آنـهـا لـذت مـی*برید. با انجام این دستورات قوه خلاقیت*تان شکوفا می*شود. سعی کنید که بیشتر بخندید و با دیگران در تماس باشید.:: اگر امتیاز شما بین 21 تا 54 باشد:بدین معنی است که شما یک گل رز هستید. کمی تیغ دارید ولی زیبایی*های بسیاری دارید. حس شوخ*طبعی دارید ولی از شنیدن جوک لذت می*برید. احتمالا فرزند وسط خانواده هستید. مردم دوست دارند دوروبر شما باشند. خونگرم هستید. دوستان صمیمی بسیاری دارید. زندگی را بـا دیـد واقـع*بـیـنـانـه می*نگرید. آگاهید که زندگی از خوبی*ها و بدی*ها تشکیل شده است. قادرید شانس خودتان را با توجه به سـرمـایـه*هـایـی کـه داریـد، امـتـحـان کـنید. سختکوش هستید و به اهدافتان پایبندید.دوست دارید خودتان باشید و این مساله به شما اعتماد به نفس می*دهد. مشکل*ترین مساله در زندگیتان یکنواخت بودن مسائل است. یکنواختی در هر مساله*ای شما را آزار می*دهد و باعث کسل شدن روحیه شما می*شود. به شما پیشنهاد می*گردد که افق دیدتان را وسیع*تر کنید. مسائل جدیدی را تجربه و کشف کنید. آن*گاه متعجب خواهید شد که چه نتایج زیبایی به دست آورده*اید و مهم*تر از همه این*که فراموش نکنید که در همه چیز دنبال زیبایی بگردید مخصوصا در خودتان.:: اگر امتیاز شما بین 55 تا 75 باشد:بـدیـن مـعـنـی اسـت که شما یک گل آفتابگردان هستید در بستری از گل*های رز. یک ویژگی بارز در شما وجود دارد که باعث گرمادهی به دیگران و جلوه*گری شــمـــا مـــی*شـــود. مــمــکـــن اســـت شــمــا کوچک*ترین فرزند خانواده یا تنها فرزند باشید. در وقت لازم جدی هستید، ولی دوستانتان شما را به عنوان یک شخص شوخ*طبع می*شناسند. از گفتن جوک لذت می*برید. گاهی شیطنت می*کنید. مایلید که با افراد جدید و جالبی در زندگیتان آشنا شوید. با افرادی که هیچ وقت نمی*خندند، راحت نیستید. دید مثبتی به زندگی دارید. در همه چیز به دنبال خوبی*ها هستید. بیدی نـیـسـتـیـد کـه بـا هـر بـادی بـلـرزید. گرم، دوست*داشتنی، باوفا و اجتماعی هستید و هر کدام از این صفات می*تواند دلیلی برای خوب بودن شما باشد. انرژی نامحدودی دارید ولی انگیزه*تان کم است. برای شما مشکل است که فقط روی یک کار متمرکز شوید. به شما پیشنهاد می*گردد که اجازه دهید مردم روی جدی شما را هم ببینند. همان*طور که چهره شاد شما را می*بینند. در این صورت می*خواهند که همیشه با شما بـاشـنـد.

:: اگر امتیاز شما بین 21 تا 54 باشد:بدین معنی است که شما یک گل رز هستید. کمی تیغ دارید ولی زیبایی*های بسیاری دارید. حس شوخ*طبعی دارید ولی از شنیدن جوک لذت می*برید. احتمالا فرزند وسط خانواده هستید. مردم دوست دارند دوروبر شما باشند. خونگرم هستید. دوستان صمیمی بسیاری دارید. زندگی را بـا دیـد واقـع*بـیـنـانـه می*نگرید. آگاهید که زندگی از خوبی*ها و بدی*ها تشکیل شده است. قادرید شانس خودتان را با توجه به سـرمـایـه*هـایـی کـه داریـد، امـتـحـان کـنید. سختکوش هستید و به اهدافتان پایبندید.دوست دارید خودتان باشید و این مساله به شما اعتماد به نفس می*دهد. مشکل*ترین مساله در زندگیتان یکنواخت بودن مسائل است. یکنواختی در هر مساله*ای شما را آزار می*دهد و باعث کسل شدن روحیه شما می*شود. به شما پیشنهاد می*گردد که افق دیدتان را وسیع*تر کنید. مسائل جدیدی را تجربه و کشف کنید. آن*گاه متعجب خواهید شد که چه نتایج زیبایی به دست آورده*اید و مهم*تر از همه این*که فراموش نکنید که در همه چیز دنبال زیبایی بگردید مخصوصا در خودتان.

:: اگر امتیاز شما بین 55 تا 75 باشد:بـدیـن مـعـنـی اسـت که شما یک گل آفتابگردان هستید در بستری از گل*های رز. یک ویژگی بارز در شما وجود دارد که باعث گرمادهی به دیگران و جلوه*گری شــمـــا مـــی*شـــود. مــمــکـــن اســـت شــمــا کوچک*ترین فرزند خانواده یا تنها فرزند باشید. در وقت لازم جدی هستید، ولی دوستانتان شما را به عنوان یک شخص شوخ*طبع می*شناسند. از گفتن جوک لذت می*برید. گاهی شیطنت می*کنید. مایلید که با افراد جدید و جالبی در زندگیتان آشنا شوید. با افرادی که هیچ وقت نمی*خندند، راحت نیستید. دید مثبتی به زندگی دارید. در همه چیز به دنبال خوبی*ها هستید. بیدی نـیـسـتـیـد کـه بـا هـر بـادی بـلـرزید. گرم، دوست*داشتنی، باوفا و اجتماعی هستید و هر کدام از این صفات می*تواند دلیلی برای خوب بودن شما باشد. انرژی نامحدودی دارید ولی انگیزه*تان کم است. برای شما مشکل است که فقط روی یک کار متمرکز شوید. به شما پیشنهاد می*گردد که اجازه دهید مردم روی جدی شما را هم ببینند. همان*طور که چهره شاد شما را می*بینند. در این صورت می*خواهند که همیشه با شما بـاشـنـد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
M0h3N
مدیر بخش سرگرمی
مدیر بخش سرگرمی
avatar

شمار پست‌ها : 1354
اعتبار : 180
تاریخ پیوستن : 2012-03-01
سن : 25
ایمیل : parham021_teh@yahoo.com
ذكر

پستعنوان: رد: آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا   29/4/2012, 09:25

داش امیر تا حالا هرچی از این تستا گذاشتیو منم انجام دادم،دقیقاً همونی که هستمو بهم گفته.
خیـــــــــــــــــــــلی باحال بود.دمت گرم دادا. دلداری
بازم از اینا بذار.واسه من این بود:


اگر امتیاز شما بین 55 تا 75 باشد:بـدیـن مـعـنـی اسـت که شما یک گل آفتابگردان هستید در بستری از گل*های رز. یک ویژگی بارز در شما وجود دارد که باعث گرمادهی به دیگران و جلوه*گری شــمـــا مـــی*شـــود. مــمــکـــن اســـت شــمــا کوچک*ترین فرزند خانواده یا تنها فرزند باشید. در وقت لازم جدی هستید، ولی دوستانتان شما را به عنوان یک شخص شوخ*طبع می*شناسند. از گفتن جوک لذت می*برید. گاهی شیطنت می*کنید. مایلید که با افراد جدید و جالبی در زندگیتان آشنا شوید. با افرادی که هیچ وقت نمی*خندند، راحت نیستید. دید مثبتی به زندگی دارید. در همه چیز به دنبال خوبی*ها هستید. بیدی نـیـسـتـیـد کـه بـا هـر بـادی بـلـرزید. گرم، دوست*داشتنی، باوفا و اجتماعی هستید و هر کدام از این صفات می*تواند دلیلی برای خوب بودن شما باشد. انرژی نامحدودی دارید ولی انگیزه*تان کم است. برای شما مشکل است که فقط روی یک کار متمرکز شوید. به شما پیشنهاد می*گردد که اجازه دهید مردم روی جدی شما را هم ببینند. همان*طور که چهره شاد شما را می*بینند. در این صورت می*خواهند که همیشه با شما بـاشـنـد.

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://www.sharjia.ir
Amir_click
ناظر انجمن
ناظر انجمن
avatar

شمار پست‌ها : 2058
اعتبار : 191
تاریخ پیوستن : 2012-02-22
سن : 25
ایمیل : Amir_Alone90@yahoo.com
ذكر

پستعنوان: رد: آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا   29/4/2012, 09:33

نوکرم داداش رو چشمام خنک
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
Saeid
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
avatar

شمار پست‌ها : 1204
اعتبار : 351
تاریخ پیوستن : 2012-01-26
سن : 26
ذكر

پستعنوان: رد: آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا   29/4/2012, 09:52

خیلی جالب بود..

ممنونم بیا بغلم

__________________________________
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند | چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://ordibeheshtiha.ir
Amir_click
ناظر انجمن
ناظر انجمن
avatar

شمار پست‌ها : 2058
اعتبار : 191
تاریخ پیوستن : 2012-02-22
سن : 25
ایمیل : Amir_Alone90@yahoo.com
ذكر

پستعنوان: رد: آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا   29/4/2012, 10:25

خواهش میکنم مدیریت دسته گل
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
وحید
مدیر بخش ورزشی
مدیر بخش ورزشی
avatar

شمار پست‌ها : 973
اعتبار : 92
تاریخ پیوستن : 2012-03-11
سن : 24
ذكر

پستعنوان: رد: آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا   29/4/2012, 10:34

من حال نداشتم بخونم امیر قلیون
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
Amir_click
ناظر انجمن
ناظر انجمن
avatar

شمار پست‌ها : 2058
اعتبار : 191
تاریخ پیوستن : 2012-02-22
سن : 25
ایمیل : Amir_Alone90@yahoo.com
ذكر

پستعنوان: رد: آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا   29/4/2012, 10:36

حتما بخون چیزه جالبیـــــه دسته گل
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
 
آخرین تست روانشناسی بین المللی در دنیا
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
انجمن‌ :: مطالب گوناگون :: گفتگو آزاد :: پزشكی - روانشناسی-
پرش به: